DĚTSKÁ ZÁSTĚRA - HOLKA
DĚTSKÁ ZÁSTĚRA - HOLKA
DĚTSKÁ ZÁSTĚRA - HOLKA

DĚTSKÁ ZÁSTĚRA - HOLKA

Ideální pro všechny předškoláky a mladší školáky na výtvarku. 


349,00 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 349,00 Kč

nejsme plátci DPH Dodáme do 5 pracovních dní

Skladem

 

dětská zástěrka pro školkaře a školáky -Zástěra je z praktického materiálu, který je lehce udržovatelný. Má přední a zadní díl spojený pruženkou a oblíká se přes hlavu bez zavazování, proto je vhodná pro předškoláky, kteří se se zavazováním ještě neporadí a díky pruženkám je univerzální velikosti až do cca 8 let věku. Na přední straně je umístěna dvoudílná kapsa, která se perfektně využije pro nejdůležitější potřeby při dětské kreativní tvorbě :-) Všechny zástěrky vyrábíme u nás v šicí dílně. A to od stříhání, šití, potisku až po zabalení a odeslání za vámi.

  • Zástěra je z praktického materiálu, který je lehce udržovatelný a vydrží i náročné zacházení
  • Přední a zadní díl je spojený pruženkou a obléká se přes hlavu bez zavazování, proto je vhodná pro předškoláky, kteří se se zavazováním ještě neporadí a díky pruženkám je univerzální velikosti až do cca 10 let věku
  • Lze prát bez ztráty kvality materiálu a barevnosti. Nenasakuje a udrží oblečení pod zástěrkou v čistotě.
  • Přední straně je umístěna dvoudílná kapsa, která se perfektně využije pro nejdůležitější potřeby při dětské kreativní tvorbě
  • VHODNÉ PRO DĚTI DO 3-10 let.
Dětské
ANO
Materiál
100 % PES - mikrovlákno
Barva
zelené
Teplota praní
30°C
Čištění
NEČISTIT CHEMICKY !
Možnosti sušení
NESUŠIT V SUŠIČCE
ZDM008
10 ks

DOPRAVA 

je zajišťována přepravními společnostmi za ceny uvedené v průběhu objednávky v sekci volby přepravy a způsobu platby.

  • U objednávek nad hodnotu 990 Kč na výdejní místo, ale také na adresu je doprava zdarma.

Ceny dopravy se mohou lišit v rámci akcí, kdy zpravidla je doprava zvýhodněna, případně zcela zdarma.

ZÁSILKOVNA - výdejní boxy, pobočky Zásilkovny

DPD PICKUP - zvýhodněná přeprava zásilek na výdejní místa DPD PICKUP

DPD HOME - přeprava zásilek na adresu dle objednávky zákazníka

Při Volbě dopravy a platby si vyberete z dostupných přepravců pro daný produkt. Možnosti volby přepravce jsou vždy umožněny podle přepravních podmínek daného přepravce dle váhy a rozměru výsledného balíku. V případě, že bude potřeba ze strany provozovatele e-shopu přepravce upravit dle aktuálních možností a podmínek daného přepravce, které se v čase mění, bude automaticky upraveno ze strany provozovatele e-shopu bez nutnosti schválení změny zákazníkem proto, aby mohly být dodrženy termíny na dodání zásilek.

PLATBA

platba v našem e-shopu je umožněna výhradně:

  • bankovním převodem na účet provozovatele e-shopu vedeného u Raiffeisenbank a.s. č.ú.: 4889852002/5500 s variabilním symbolem (dále jen VS), který je shodný s číslem objednávky a je vždy součástí informací k provedení platby. Jestli že nebude VS v platbě uveden, nedojde k automatickému spárování platby a tím pádem nedojde k zahájení výroby. Ze strany provozovatele e-shopu bude zákazník informován po uplynutí několika dnů o tom ,že platba není připsána a v takovémto případě je nezbytné nás kontaktovat nejlépe emailem a doložit provedení platby, na základě kterého bude platba spárována ručně s objednávkou a teprve poté bude zahájena výroba produktů.
  • Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.

Jiné způsoby platby nejsou umožněny.

Žádné recenze nebyly napsány, buďte první

Buďte v obraze a tiskněte fotoprodukty u nás…

_

Fotoprodukty

na míru

Doprava zdarma

nad 2 000 Kč

Rádi pomůžeme

s výběrem

Nejmodernější

technologie tisku

Věrnostní

program

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.