close
DĚTSKÁ ZÁSTĚRA - HOLKA
DĚTSKÁ ZÁSTĚRA - HOLKA
DĚTSKÁ ZÁSTĚRA - HOLKA

DĚTSKÁ ZÁSTĚRA - HOLKA

Ideální pro všechny předškoláky a mladší školáky na výtvarku. 


349,00 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 349,00 Kč

nejsme plátci DPH Dodáme do 3 pracovních dní

Skladem

 

dětská zástěrka pro školkaře a školáky -Zástěra je z praktického materiálu, který je lehce udržovatelný. Má přední a zadní díl spojený pruženkou a oblíká se přes hlavu bez zavazování, proto je vhodná pro předškoláky, kteří se se zavazováním ještě neporadí a díky pruženkám je univerzální velikosti až do cca 8 let věku. Na přední straně je umístěna dvoudílná kapsa, která se perfektně využije pro nejdůležitější potřeby při dětské kreativní tvorbě :-) Všechny zástěrky vyrábíme u nás v šicí dílně. A to od stříhání, šití, potisku až po zabalení a odeslání za vámi.

  • Zástěra je z praktického materiálu, který je lehce udržovatelný a vydrží i náročné zacházení
  • Přední a zadní díl je spojený pruženkou a obléká se přes hlavu bez zavazování, proto je vhodná pro předškoláky, kteří se se zavazováním ještě neporadí a díky pruženkám je univerzální velikosti až do cca 10 let věku
  • Lze prát bez ztráty kvality materiálu a barevnosti. Nenasakuje a udrží oblečení pod zástěrkou v čistotě.
  • Přední straně je umístěna dvoudílná kapsa, která se perfektně využije pro nejdůležitější potřeby při dětské kreativní tvorbě
  • VHODNÉ PRO DĚTI DO 3-10 let.
Dětské
ANO
Materiál
100 % PES - mikrovlákno
Barva
zelené
Teplota praní
30°C
Čištění
NEČISTIT CHEMICKY !
Možnosti sušení
NESUŠIT V SUŠIČCE
ZDM008
10 ks

DOPRAVA 

je zajišťována přepravními společnostmi za ceny uvedené v průběhu objednávky v sekci volby přepravy a způsobu platby.

  • U objednávek nad hodnotu 990 Kč na výdejní místo, ale také na adresu je doprava zdarma.

Ceny dopravy se mohou lišit v rámci akcí, kdy zpravidla je doprava zvýhodněna, případně zcela zdarma.

ZÁSILKOVNA

123 Kurýr

Při Volbě dopravy a platby si vyberete z dostupných přepravců pro daný produkt. Možnosti volby přepravce jsou vždy umožněny podle přepravních podmínek daného přepravce dle váhy a rozměru výsledného balíku. V případě, že bude potřeba ze strany provozovatele e-shopu přepravce upravit dle aktuálních možností a podmínek daného přepravce, které se v čase mění, bude automaticky upraveno ze strany provozovatele e-shopu bez nutnosti schválení změny zákazníkem proto, aby mohly být dodrženy termíny na dodání zásilek.

PLATBA

platba v našem e-shopu je umožněna výhradně:

  • bankovním převodem na účet provozovatele e-shopu vedeného u Raiffeisenbank a.s. č.ú.: 4889852002/5500 s variabilním symbolem (dále jen VS), který je shodný s číslem objednávky a je vždy součástí informací k provedení platby. Jestli že nebude VS v platbě uveden, nedojde k automatickému spárování platby a tím pádem nedojde k zahájení výroby. Ze strany provozovatele e-shopu bude zákazník informován po uplynutí několika dnů o tom ,že platba není připsána a v takovémto případě je nezbytné nás kontaktovat nejlépe emailem a doložit provedení platby, na základě kterého bude platba spárována ručně s objednávkou a teprve poté bude zahájena výroba produktů.
  • platební kartou prostřednictvím platební brány GP WEBPAY, kde veškeré kroky probíhají automaticky. Jestliže platba z jakéhokoliv důvodu neproběhne, zákazníkovi je odeslán mail s možností opakování platby, nebo možností provedení platby bankovním převodem.

Jiné způsoby platby nejsou umožněny.

Žádné recenze nebyly napsány, buďte první

Buďte v obraze a tiskněte fotoprodukty u nás…

_

Fotoprodukty

na míru

Doprava zdarma

nad 2 000 Kč

Rádi pomůžeme

s výběrem

Nejmodernější

technologie tisku

Věrnostní

program

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.