JAK SI VYROBIT OBRAZ?

Obrázky si nahrajete kliknutím na symbol DOWNLOAD a pak jej můžete jednoduše vybrat z vašeho nahraného obsahu ve správci obrázků.

Po nahrání fotografie Je nezbytné upravit fotografii tak, aby byla pokryta i plocha průhledného žlutého rámečku. Tato plocha bude při výrobě zahnuta na rám. Pro zachování poměru stran fotografie používejte pro manipulaci nejlépe spodní rohovou značku na zvětšování a pak následně fotku posunout tak, aby byl okraj pokryt ve všech místech.

Jestliže máte motiv na fotografii až do krajů obrazu, pak si vyberte možnost  - Vytvořit umělý okraj a my Vám za příplatek vytvoříme okraj tak, aby grafika pokračovala plynule dál a nic tak nechybělo z původní fotografie. Zde je potřeba zmínit, že nestačí okraj nahradit například černou barvou, protože plátno je do jisté míry pružné a nelze tak vytvořit dokonalou přechodovou hranu tak, aby při zahnutí byla grafika přesně na hraně.

Můžete si také upravit jas a kontrast fotografie, případně převést do černobílé, nebo sépiové, či převrítit fotografii podle svislé, nebo vodorovné osy..

Návrh si můžete také uložit a vrátit se k němu později.

pokud byste si chtěli vybrat fotografii z veřejné databáze fotografií u nichž licence umožňuje užití pro tento účel, vyberte si z nabídky PIXABAY.COM

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.