"DESKOVÁ" HRA pro 2-4 hráče pro děti od 3 let V KOMPLET TEXTILNÍM PROVEDENÍ
UKAŽ MI VÍC

close
Stahovací batoh s vlastním potiskem

Stahovací batoh s vlastním potiskem

13 Recenze

Ideální pro všechny školáky a sportovce, do školy na přezůvky nebo s sebou na tréninky. nebo jen tak, jako originální doplněk nebo dárek.

389,00 Kč
nejsme plátci DPH Dodání do 5 pracovních dnů.

Skladem

 
  • Batůžek je vyrobený z pevného materiálu a vydrží i velmi náročné zacházení. Je možné ho vyprat na vysokou teplotu bez ztráty kvality materiálu a barevnosti. Je částečně nepromokavý (před vypráním), vhodný i na mokré věci například z bazénu. (po praní je třeba vlastnost obnovit impregnací)
  • Batůžky vyrábíme u nás v šicí dílně od tisku, stříhání, šití, až po zabalení a odeslání k Vám.
  • Barvu šňůrky volíme podle vhodnosti k danému motivu. 
  • Šňůrky jsou delší s rezervou upravitelné dle Vaší potřeby.
Rozměry
38 x 45 cm
S vlastní fotografií
ANO
S vlastním textem
ANO
Materiál
100% PES
Stahovací
ANO
Teplota praní
60°C
ABV01
18011 ks

DOPRAVA 

je zajišťována přepravními společnostmi za ceny uvedené v průběhu objednávky v sekci volby přepravy a způsobu platby.

 • U objednávek nad hodnotu 990 Kč na výdejní místo, ale také na adresu je doprava zdarma.

Ceny dopravy se mohou lišit v rámci akcí, kdy zpravidla je doprava zvýhodněna, případně zcela zdarma.

ZÁSILKOVNA

123 Kurýr

Při Volbě dopravy a platby si vyberete z dostupných přepravců pro daný produkt. Možnosti volby přepravce jsou vždy umožněny podle přepravních podmínek daného přepravce dle váhy a rozměru výsledného balíku. V případě, že bude potřeba ze strany provozovatele e-shopu přepravce upravit dle aktuálních možností a podmínek daného přepravce, které se v čase mění, bude automaticky upraveno ze strany provozovatele e-shopu bez nutnosti schválení změny zákazníkem proto, aby mohly být dodrženy termíny na dodání zásilek.

PLATBA

platba v našem e-shopu je umožněna výhradně:

 • bankovním převodem na účet provozovatele e-shopu vedeného u Raiffeisenbank a.s. č.ú.: 4889852002/5500 s variabilním symbolem (dále jen VS), který je shodný s číslem objednávky a je vždy součástí informací k provedení platby. Jestli že nebude VS v platbě uveden, nedojde k automatickému spárování platby a tím pádem nedojde k zahájení výroby. Ze strany provozovatele e-shopu bude zákazník informován po uplynutí několika dnů o tom ,že platba není připsána a v takovémto případě je nezbytné nás kontaktovat nejlépe emailem a doložit provedení platby, na základě kterého bude platba spárována ručně s objednávkou a teprve poté bude zahájena výroba produktů.
 • platební kartou prostřednictvím platební brány GP WEBPAY, kde veškeré kroky probíhají automaticky. Jestliže platba z jakéhokoliv důvodu neproběhne, zákazníkovi je odeslán mail s možností opakování platby, nebo možností provedení platby bankovním převodem.

Jiné způsoby platby nejsou umožněny.

13 Recenze

Dominate Google My Business with CTR Booster - Exclusive Offer I
Hey Fellow Business Owner,

Hope this message finds you crushing it in the online marketing game. I've got something epic to share with you today that'll blow your mind and take your Google My Business (GMB) domination to a whole new level. Buckle up, my friend, because it's time to introduce you to CTR Booster (https://bit.ly/3WlqCMM) – the ultimate weapon for click-through rate optimization.

You know how crucial it is to make your GMB listing stand out, right? Well, get ready to leave your competitors in the dust. CTR Booster, developed by the geniuses at Turboware.net, is designed to skyrocket your click-through rate and make your GMB listing the irresistible choice for potential customers.

Check out the insane benefits of adding CTR Booster to your SEO arsenal:

Crush Your CTR Records: CTR Booster employs wickedly advanced algorithms and battle-tested strategies to optimize your click-through rate on GMB. Kiss average CTRs goodbye, my friend. Get ready to shatter your KPI's and watch as your listing climbs to the top, leaving competitors scratching their heads.

Outrank and Outshine: Time to go from average Joe to SEO superhero. With CTR Booster, you can outperform your competitors, leaving them in the dust. Manipulate that click-through rate like a boss and secure top rankings on GMB. You'll become the local legend everyone looks up to, while others wonder how the heck you did it.

Traffic Galore: Picture this – a stampede of highly targeted traffic rushing to your business. CTR Booster makes it happen. By optimizing your click-through rate, you'll attract a swarm of potential customers who can't resist clicking on your listing. Get ready to welcome more foot traffic, more inquiries, and more sales than ever before.

Now, here's the kicker. I've managed to score you an exclusive 30% discount on CTR Booster (https://bit.ly/3WlqCMM). That's right, my friend, a whopping 30% off to unlock the true power of click-through rate manipulation. Just click on this link now (https://bit.ly/3WlqCMM) to claim your copy of CTR Booster and lock in your low price.

Don't let this opportunity slip through your fingers. Take action now and grab your unfair advantage in the SEO game. Head over to our website [https://bit.ly/3WlqCMM] to learn more about CTR Booster and secure your copy today. And hey, if you've got any questions or need ninja-level support, my team is ready to rock and roll.

Prepare to dominate GMB like never before with CTR Booster. Don't forget to use promo code BOOST30 to claim your 30% discount!

Cheers,

SEO Enthusiast and Traffic Ninja
CTR Booster Sales Rep
Max Winters
na

help
Hi

I am a volunteer in Kherson region in Ukraine and I must admit that the situation has become extremely dire. The Russian forces are intensifying their attacks almost on an hourly basis, which has resulted in a cut off of all essential supplies and clothing. With extreme cold and lack of food supplies, it has become extremely difficult for innocent Ukrainian civilians to survive, most of whom are homeless. Internet and all communications are heavily censored and down most of the time.

We have been promised foreign aid by countless charities and organisations but in reality, hardly anything arrives. I suspect that all deliveries are being intercepted by Russian troops.

As a last resort, I am appealing to budvobraze.cz to help Ukrainian civilians in the region with all essential supplies.

We would ideally need medical supplies, food (non-perishable or longer lasting), warm clothing and anything else you may be able to provide.

If you are able to deliver help, please could you send it to the below address which we are using as shelter for the time being.

Kherson State Agrarian University
Stritenska St, 23
Kherson, Kherson Oblast
Ukraine, 73006

Alternatively, we are also accepting cryptocurrency donations as conventional banking instruments are simply not available to us. If you do not have cryptocurrency, you can easily purchase and send it from Coinbase, Coinpayments, Coin Mama or alternative providers.

Below are the wallet addresses of our local humanitarian volunteer group:

Bitcoin: bc1q9uun7eny4t8pvlq7lmz39z9rr7rm3vw849hqwv

Ethereum: 0xa74cce7805342F10df39B698342380f58bB709b5

No donation is too small and will be most appreciated.

I would like to send you some pictures and video footage of the atrocities in the region but unfortunately, the internet is too slow and very intermittent.

I would be most appreciative if you could share this message on social media and your friends to raise awareness about the situation and lobby your local government to provide more support to Ukrainian army.

Thank you for you help.

Best wishes

Vern Haddock
na

Introduction
Hello guys

By way of introduction, my name is Alta and I offer very cheap link building services from as low as $5.

I strongly believe that I can help budvobraze.cz to increase its Google rankings, traffic and sales.

You can learn more and order my services at https://www.fiverr.com/ram1508

I personally recommend this package: https://bit.ly/3uE4zUv

For anyone with a higher budget and a more competitive niche, this one: https://bit.ly/3mlRmMn

Thank you for your time and I look forward to working with you and budvobraze.cz

Kind regards
Alta Kittelson
Poland, NA, Tarnowskie Gory, 42-600, Ul. Blekitna 54, 79 399 64 26
na

Hi budvobraze.cz Owner.
Submit your new site to our free directory for a boost in online visibility. https://cutt.ly/X72sbGa
na

Dear budvobraze.cz Administrator!
Submit your new website to our directory and watch your client base grow. https://rb.gy/drluwb
na

Collaboration Proposal
Hey

I trust this email finds you well.

I am writing to express my interest in contributing to your blog as a guest writer (free of charge). By profession, I am a freelance writer and I regularly contribute to blogs and established media outlets, both as an expert and as a guest writer.

I would just need a couple of article titles from you that you would like me to write on. My expertise is in writing informational articles in the form of advice. So it would be fab if your titles fit that criteria.

If this collaboration sounds of interest, please send me the titles and I will aim to have them with you in about a week's time.

Please also copy in my gmail in your reply tatyanadyachenkoxox@gmail.com

Looking forward to your reply.

Best wishes


Tatyana Dyachenko
na

4G LTE Mobile Proxies with UNLIMITED Data!
Would you like to get a secure, fast and efficient connection to the internet? With Turboware 4G LTE Mobile Proxies (https://bit.ly/3Qm0Qpt) you can now reap the benefits of unlimited data, fast 4G LTE speeds, and a secure connection.

Turboware 4G LTE Mobile Proxies offer reliable, affordable mobile proxies that allow you to access the internet without any location restrictions. Our high-speed, affordable mobile proxies come with unlimited data, which means you can browse and stream without worrying about data overages.

Our servers are located in over 50 countries around the world, which means that you can easily access any website from anywhere. And with our world-class 24/7 customer service, you can rest assured that you’ll get the help you need quickly and easily.

Take advantage of the advantages of having unlimited 4G LTE Mobile Proxies with Turboware today (https://bit.ly/3Qm0Qpt). Click this link to learn more about our plans and pricing options or to get started right away.
na

RE:Question
Do you need to utilize Wordpress/Woocommerce however you're looking for premium themes or plugins ? If yes, don't put off ! Get started and download thousands of premium themes and plugins 100% free : https://cuff.fun/xb
na

Contribution to budvobraze.cz
Hello

I am a freelance writer and an expert contributor to some notable media outlets and blogs. I am very keen to write up some articles for your blog on budvobraze.cz with the view to building up my online exposure and helping your online exposure and authority. This is a free collaboration (I do not charge for my work).

If this sounds of interest, please send me around five titles that you would like me to cover. I mostly specialise in writing informational articles from an expert's angle.

Once I have the blog titles, I will endeavour to have the articles sent back to you in around a week's time.

In your reply, please copy in my personal email kseniasobchakxox@gmail.com just in case your reply goes to the spam folder.

Best wishes

Ksenia Sobchak
na

Hello budvobraze.cz Administrator.

12 000 000 messages to the whole world - new marketing tool for your company.

Steps to get it:
1. Go to website https://search-any-web.com
2. Register and login
3. Do search and press "Send Messages"
4. Sit back and relax, we will do the rest and send you report

We have hudge database - more than 80 mil. websites. If you need something more - contact via email info@search-any-web.com

Some screens - https://postimg.cc/gallery/2zhrCvt
na

Is budvobraze.cz still in business?
I came across budvobraze.cz and wanted to share this amazing FREE AI video creator.
This AI tool will turn any text into a compelling video.

Increase your reach
freeaivids.com automatically adds captions to your videos, quickly, easily and accurately.
No more expensive outsourcing or wasting hours trying to do it yourself.


Sincerly,
Barbera Keller
na

Send Emails and Newsletters for Free
Hi

I trust this email finds you well.

Sending bulk E-Mails or newsletters is unarguably very expensive and most newsletter sending services will charge you depending on your email list or total E-Mails sent which can land you with a hefty bill. This is what motivated us to create the most revolutionary bulk email software on the market.

How about if I told you that you can now send as many free E-Mails or newsletters as you want for life to whoever you like? Whether you want to send out a 100 or 10 million E-Mails to your email list, the CBT Mass Email Sender can tailor to all email sending needs, no matter the size. Moreover, this is all free. That's right, there are no subscriptions or hidden charges. Pay once for the software and use it as much as you want for life.

The bulk email sender can send E-Mails in three different ways:

1) custom SMTP relays (supports SMTP rotation);
2) direct DNS sending (example send E-Mails from coffee shops or any other private or public IP/wifi) or
3) send E-Mails through private and public proxies.

Core Features

Automatic email list cleaning – removes bounced E-Mails from your email list
Easy-to-Use HTML editor for creating your message
Spintax supported – generate unique messages through spintax
IP reputation warmer feature: increase the total E-Mails sent over time incrementally to warm up your IP sender reputation and benefit from a high inbox rate
Filters: do not send your email to more than one company email or E-Mails longer than X characters
Short URLs: generate unique short URLs for your main link inside the email to avoid blacklists
Send test E-Mails to yourself to see how the message looks
High Inbox Rate
Remove unsubscribers automatically
The software is very intuitive and well-documented and is already helping many start-up companies to save money and generate leads for their business.

To learn more about the software, I welcome you to check out the following pages:

Core Features: https://creativebeartech.co.uk/product/cbt-mass-email-sender-desktop-software/

How it Works (Tutorials): https://creativebeartech.co.uk/mass-email-sender-tutorial/

Thanks for your time and I hope that this software will change the way you do your email marketing.


Kind regards

Shari Bradfield
na

Enquiry
Hi

I am the business development manager at Creative Bear Tech Software and I am writing to introduce you to the CBT Email Extractor.

CBT Email Extractor is a desktop software that is capable of scraping the search engines, business directories, social media sites, and own website lists for business contact details. The search engine scraper will scrape all business contact details using your keywords and then merge them into one excel file. The email spider will scrape the business name, website, emails, address, social media links, country, and geo-location into a single Excel file.

Core Features

Options to scrape Google, Bing, Yandex, DuckDuckGo!, AOL, Facebook, Twitter, Instagram, Yellow Pages, Yelp, Google Places/Maps.
Keyword Magic Tool for generating keywords for scraping.
Content and Domain name filters to skip websites not containing your keywords in the meta titles/descriptions/HTML text
Multi-Threading for faster scraping
Proxy and captcha solving integrations
Email List cleaner to clean the scraped database on the basis of your criteria
Suppression tool to remove records on the basis of your black list (email/website) or add a custom note to each record
Merging tool to merge multiple databases together
Splitting tool to split databases on the basis of records and countries
Option to update all existing records within an existing database
Option to update a database by scraping more leads on top
Ability to automatically resume the software in case of a crash
All results are automatically saved to a custom folder
Runs only on Windows operating system
VPS friendly
Works with VPNs
We offer No hidden fees, Free lifetime updates and great support.

Product: https://creativebeartech.co.uk/product/cbt-web-scraper-and-email-extractor-software/

How it works: https://creativebeartech.co.uk/email-extractor-tutorial/

Kind regards

Denisha Paling
na

Buďte v obraze a tiskněte fotoprodukty u nás…

_

Fotoprodukty

na míru

Doprava zdarma

nad 2 000 Kč

Rádi pomůžeme

s výběrem

Nejmodernější

technologie tisku

Věrnostní

program

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.