O VÝROBĚ

Pomáháme vám přenést vaše vzpomínky do reálného světa pomocí vysoce kvalitních tiskových technik. Vyrobíme a potiskneme pro vás originální dárky a reklamní předměty. Obrazy, polštářky, batůžky, trička, tašky… Stačí dodat svůj motiv, text nebo fotografii a my se postaráme o zbytek. Ve skvělé kvalitě a velmi rychle.

Měsíčně potiskneme až 1 500 m² obrazů, které poté zdobí vaše domácnosti nebo putují do obchodů, kanceláří a kaváren.– Budvobraze.cz fotodárky vyrobené v Prostějově

JAK VYRÁBÍME A TISKEME?

FOTOOBRAZY

Na kvalitu tisku se u nás můžete spolehnout. Tisk obrazů provádíme pomocí nejmodernější sublimační technologie na velmi kvalitní plátno ze 100% polyesteru s gramáží 240 g/m². Plátno pak napínáme na dřevěný rám. 

TEXTILNÍ BANNERY

Vyrábíme takové, které nezatěžují životní prostředí díky polyesterové vysokopevnostní tkanině. Tu přímo pro nás vyrábí český výrobce na míru. Naše velkoplošné bannery jsou kvalitnější a více než o polovinu lehčí než klasické PVC bannery.

DÁRKY

Připomínejte si ty nejkrásnější vzpomínky každý den. Pošlete nám svou fotografii a my ji přeneseme na obraz, textil nebo polštářek, který vám bude napořád připomínat jedinečné okamžiky.

PRO FIRMY

Vyrobíme pro vás textilní propagační předměty s logem nebo jiným motivem. Taky se můžeme postarat o celou výzdobu interiéru obrazy – do obchodů, restaurací i kanceláří. 

POTŘEBUJETE PORADIT?

Nejste si jistí, jak správně fotografii do výroby zadat? Můžete si přečíst pár tipů, které jsme pro vás připravili. Někdy je ale lepší se domluvit osobně, tak nám můžete zavolat nebo se nám ozvat přes e-mail.

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.