close
Sada dětských sedáků - DŽUNGLE
Sada dětských sedáků - DŽUNGLE
Sada dětských sedáků - DŽUNGLE
Sada dětských sedáků - DŽUNGLE

Sada dětských sedáků - DŽUNGLE

Úžasný doplněk do každého dětského pokoje. Sada 4 sedacích polštářů, které můžete díky jejich praktickému obalu použít i jako malý taburet (vhodné pro děti do 35 kg). Vzhledem k odolnému materiálu lze bez obav použít i na zahradě nebo kdekoliv, kde je více dětí než míst k sezení.


1 490,00 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 1 490,00 Kč

nejsme plátci DPH Dodáme do 3 pracovních dní

Poslední kusy skladem

 

Tato sada obsahuje 4 kulaté sedací polštáře v pevném obalu, díky kterému je možno ji využít i jako taburet pro menší děti. Samotné polštáře mohou sloužit jako podsedák na židli nebo jako sedací polštář, kdekoliv, kde si děti touží při hraní sednout na zem. Odolný a snadno udržovatelný materiál umožňuje sedáky použít i na zahradě či na pikniku. Polyesterová látka, ze kterou jsou sedáky vyrobeny, je pevná a má nízkou savost, která zajišťuje částečnou vodoodpudivost. Výplň polštářů zabezpečuje dostatečnou izolaci při použití na chladné zemi a současně i pohodlné posezení. Všechny materiály, ze kterých je sada vyrobena, je možno prát v pračce. Obal je vybaven praktickým popruhem, díky kterému můžete tuto sadu nosit jako tašku přes rameno nebo jako příruční zavazadlo a současně je celé balení natolik lehké, že si ho mohou odnést samy děti tam, kde jej potřebují.

  • Do 35 Kg funguje i jako taburet, po rozdělání ideální k hrám na studené podlaze nebo venku na zahradě.
  • snímatelný povlak je možné prát na 40 °C
  • Perfektní doplněk pro hru Dobrodružství v Džungli
  • Obal se zipem na sedáky je také možné vyprat
  • středový popruh lze použít jako ucho pro přenos nebo jej sejmout a využít jako popruh přes rameno.

Polyesterové plátno:: s plátěnou vazbou, hrubší materiál 200g/m2, vhodný jak do interiéru tak do exteriéru, nepromokavý.

Rozměry
45 x 45 cm
Dětské
ANO
Materiál
100% PES
Barva
zelené
SED01
2 ks

DOPRAVA 

je zajišťována přepravními společnostmi za ceny uvedené v průběhu objednávky v sekci volby přepravy a způsobu platby.

  • U objednávek nad hodnotu 990 Kč na výdejní místo, ale také na adresu je doprava zdarma.

Ceny dopravy se mohou lišit v rámci akcí, kdy zpravidla je doprava zvýhodněna, případně zcela zdarma.

ZÁSILKOVNA

123 Kurýr

Při Volbě dopravy a platby si vyberete z dostupných přepravců pro daný produkt. Možnosti volby přepravce jsou vždy umožněny podle přepravních podmínek daného přepravce dle váhy a rozměru výsledného balíku. V případě, že bude potřeba ze strany provozovatele e-shopu přepravce upravit dle aktuálních možností a podmínek daného přepravce, které se v čase mění, bude automaticky upraveno ze strany provozovatele e-shopu bez nutnosti schválení změny zákazníkem proto, aby mohly být dodrženy termíny na dodání zásilek.

PLATBA

platba v našem e-shopu je umožněna výhradně:

  • bankovním převodem na účet provozovatele e-shopu vedeného u Raiffeisenbank a.s. č.ú.: 4889852002/5500 s variabilním symbolem (dále jen VS), který je shodný s číslem objednávky a je vždy součástí informací k provedení platby. Jestli že nebude VS v platbě uveden, nedojde k automatickému spárování platby a tím pádem nedojde k zahájení výroby. Ze strany provozovatele e-shopu bude zákazník informován po uplynutí několika dnů o tom ,že platba není připsána a v takovémto případě je nezbytné nás kontaktovat nejlépe emailem a doložit provedení platby, na základě kterého bude platba spárována ručně s objednávkou a teprve poté bude zahájena výroba produktů.
  • platební kartou prostřednictvím platební brány GP WEBPAY, kde veškeré kroky probíhají automaticky. Jestliže platba z jakéhokoliv důvodu neproběhne, zákazníkovi je odeslán mail s možností opakování platby, nebo možností provedení platby bankovním převodem.

Jiné způsoby platby nejsou umožněny.

Žádné recenze nebyly napsány, buďte první

Buďte v obraze a tiskněte fotoprodukty u nás…

_

Fotoprodukty

na míru

Doprava zdarma

nad 2 000 Kč

Rádi pomůžeme

s výběrem

Nejmodernější

technologie tisku

Věrnostní

program

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.