close
PANEL - Polštářek DUBAI - POHLED Z...

PANEL - Polštářek DUBAI - POHLED Z MRAKODRAPU

Radost z vlastní práce je vždy nejlepší a tak si můžete svůj polštářek ušít sami. Nic na tom není a je vhodné i pro samouky v počátcích :-)

Rozměr hotového polštářku: 35×35 cm
Povlak materiál: 100% PES - mikrovlákno
Tisk metodou sublimace na plátno
možnost praní 30°C
vhodné pro děti od 3 let


129,00 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 129,00 Kč

nejsme plátci DPH Dodáme do 3 pracovních dní

Skladem

 

PANEL na polštářek s veselou tématikou. je vhodný do interiéru. PANEL na polštářek je vyrobený z mikrovlákna a je příjemný na omak. Je možné ho vyprat bez ztráty kvality materiálu a barevnosti.

DÁLE BUDETE POTŘEBOVAT:
Výplň: výplňové kuličkové vlákno s PUR tyčinkami pro lepší tvarovou stálost (50/50) na jeden polštář cca 0,25 Kg Nebo můžete zakoupit zde: https://www.budvobraze.cz/57-doplnky

PAL014
10 ks

DOPRAVA 

je zajišťována přepravními společnostmi za ceny uvedené v průběhu objednávky v sekci volby přepravy a způsobu platby.

  • U objednávek nad hodnotu 990 Kč na výdejní místo, ale také na adresu je doprava zdarma.

Ceny dopravy se mohou lišit v rámci akcí, kdy zpravidla je doprava zvýhodněna, případně zcela zdarma.

ZÁSILKOVNA

123 Kurýr

Při Volbě dopravy a platby si vyberete z dostupných přepravců pro daný produkt. Možnosti volby přepravce jsou vždy umožněny podle přepravních podmínek daného přepravce dle váhy a rozměru výsledného balíku. V případě, že bude potřeba ze strany provozovatele e-shopu přepravce upravit dle aktuálních možností a podmínek daného přepravce, které se v čase mění, bude automaticky upraveno ze strany provozovatele e-shopu bez nutnosti schválení změny zákazníkem proto, aby mohly být dodrženy termíny na dodání zásilek.

PLATBA

platba v našem e-shopu je umožněna výhradně:

  • bankovním převodem na účet provozovatele e-shopu vedeného u Raiffeisenbank a.s. č.ú.: 4889852002/5500 s variabilním symbolem (dále jen VS), který je shodný s číslem objednávky a je vždy součástí informací k provedení platby. Jestli že nebude VS v platbě uveden, nedojde k automatickému spárování platby a tím pádem nedojde k zahájení výroby. Ze strany provozovatele e-shopu bude zákazník informován po uplynutí několika dnů o tom ,že platba není připsána a v takovémto případě je nezbytné nás kontaktovat nejlépe emailem a doložit provedení platby, na základě kterého bude platba spárována ručně s objednávkou a teprve poté bude zahájena výroba produktů.
  • platební kartou prostřednictvím platební brány GP WEBPAY, kde veškeré kroky probíhají automaticky. Jestliže platba z jakéhokoliv důvodu neproběhne, zákazníkovi je odeslán mail s možností opakování platby, nebo možností provedení platby bankovním převodem.

Jiné způsoby platby nejsou umožněny.

Žádné recenze nebyly napsány, buďte první

Buďte v obraze a tiskněte fotoprodukty u nás…

_

Fotoprodukty

na míru

Doprava zdarma

nad 2 000 Kč

Rádi pomůžeme

s výběrem

Nejmodernější

technologie tisku

Věrnostní

program

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.