20x30cm - Obraz z vlastní fotografie
20x30cm - Obraz z vlastní fotografie
20x30cm - Obraz z vlastní fotografie

20x30cm - Obraz z vlastní fotografie

Vyberte nejlepší fotografie, zvolte rozměr a typ rámování. O zbytek se postaráme my. Tiskneme na kvalitní 100 % polyesterové plátno, na kterém vaše snímky krásně vyniknou.


349,00 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 349,00 Kč

nejsme plátci DPH Dodáme do 5 pracovních dní

Kvalita plátna
  • STANDARD
  • EXCLUSIVE
Vylepšit fotografii
  • ANO
  • NE

Nevíte, jaký typ varianty zvolit? Více informací v popisku.

Vyrobíme do 10 pracovních dní

 

Na kvalitu tisku se u nás můžete spolehnout. Tisk obrazů provádíme pomocí sublimační technologie na plátno ze 100% polyesteru, které pak napínáme na dřevěný rám.

● Kvalitní tisk na 100% polyesterové plátno (3 varianty)

● Obraz napnutý na rám z masivního dřeva

● Vhodné zabalení a následná doprava

● Originální dárek a dekorace interiéru


  Jak vybrat správnou velikost fotografie?

Vybraná fotografie by měla mít vysoké rozlišení 240 DPI. Minimální kvalita je pak 120 DPI. Při nižší kvalitě pro Vámi vybraný rozměr Vás náš nástroj na vytvoření obrazu na nedostatečnou kvalitu upozorní.  

TIP   NÁŠ TIP 

Máte menší fotku staženou například s Facebooku, nebo je vaše fotka focená starším mobilem? Upravte si ji pomocí UMĚLÉ INTELIGENCE zcela zdarma sami. Drobné retuše a drobné úpravy centrování fotky provádíme automaticky a zcela zdarma tak, aby vše ve výsledku vypadalo co nejlépe. Pokud víte o nějakém drobném nedostatku na fotografii, který chcete upravit, popište nám vše do poznámky. 

   Služba VYLEPŠIT FOTOGRAFII

Grafik každou Vaši fotografii  zkontroluje co se týče kvality. V případě kvality nízké se zpravidla pokusíme v případě, že fotografie není úplně dokonalá, použít chytré a inteligentní nástroje, které dnešní doba nabízí, jako např. odstranění škrábanců u starých fotografií, potlačení pozadí vůči hlavnímu objektu fotky, nebo třeba celkové zkvalitnění fotografie pomocí chytrých nástrojů Umělé inteligence (UI), která kvalitu v určitých případech umí vylepšit i osminásobně. Pokud ani takto kvalitu nezvýšíme dostatečně, budeme Vás kontaktovat a vymyslíme společně řešení.

   Jaké mám zvolit plátno?

STANDARD - plátno je hrubější struktury a je vhodné pro větší formáty, nebo krajinky, bez jemných detailů. Není vhodné na portréty, nebo jemné detaily. u světlejších motivů může prosvítat dřevěný rám.
PREMIUM - plátno je jemnější struktury s matným povrchem, kde dobře vyniknou detaily. u světlejších motivů může prosvítat dřevěný rám.
EXCLUSIVE - plátno s vysokou gramáží a jemným tkaním s lesklým exkluzivním povrchem vhodné pro nejvyšší detaily společných fotografií nebo portrétů. 

Plátna nedoporučujeme kombinovat u různých velikostí v rámci jedné objednávky.

Rozměry
20 x 30 cm
Orientace
Na šířku
S vlastní fotografií
ANO
Materiál
100% PES
Poměr stran obrazu
2 : 3
21020030
9964 ks

DOPRAVA 

je zajišťována přepravními společnostmi za ceny uvedené v průběhu objednávky v sekci volby přepravy a způsobu platby.

  • U objednávek nad hodnotu 990 Kč na výdejní místo, ale také na adresu je doprava zdarma.

Ceny dopravy se mohou lišit v rámci akcí, kdy zpravidla je doprava zvýhodněna, případně zcela zdarma.

ZÁSILKOVNA - výdejní boxy, pobočky Zásilkovny

DPD PICKUP - zvýhodněná přeprava zásilek na výdejní místa DPD PICKUP

DPD HOME - přeprava zásilek na adresu dle objednávky zákazníka

Při Volbě dopravy a platby si vyberete z dostupných přepravců pro daný produkt. Možnosti volby přepravce jsou vždy umožněny podle přepravních podmínek daného přepravce dle váhy a rozměru výsledného balíku. V případě, že bude potřeba ze strany provozovatele e-shopu přepravce upravit dle aktuálních možností a podmínek daného přepravce, které se v čase mění, bude automaticky upraveno ze strany provozovatele e-shopu bez nutnosti schválení změny zákazníkem proto, aby mohly být dodrženy termíny na dodání zásilek.

PLATBA

platba v našem e-shopu je umožněna výhradně:

  • bankovním převodem na účet provozovatele e-shopu vedeného u Raiffeisenbank a.s. č.ú.: 4889852002/5500 s variabilním symbolem (dále jen VS), který je shodný s číslem objednávky a je vždy součástí informací k provedení platby. Jestli že nebude VS v platbě uveden, nedojde k automatickému spárování platby a tím pádem nedojde k zahájení výroby. Ze strany provozovatele e-shopu bude zákazník informován po uplynutí několika dnů o tom ,že platba není připsána a v takovémto případě je nezbytné nás kontaktovat nejlépe emailem a doložit provedení platby, na základě kterého bude platba spárována ručně s objednávkou a teprve poté bude zahájena výroba produktů.
  • Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.

Jiné způsoby platby nejsou umožněny.

Žádné recenze nebyly napsány, buďte první
Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Buďte v obraze a tiskněte fotoprodukty u nás…

_

Fotoprodukty

na míru

Doprava zdarma

nad 2 000 Kč

Rádi pomůžeme

s výběrem

Nejmodernější

technologie tisku

Věrnostní

program

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.