OZZY OSBOURNE - reprodukce obrazu

OZZY OSBOURNE - reprodukce obrazu

Nechte se s námi unést krásou umění. V naší široké nabídce najdete portréty mnoha slavných umělců, zpěváků, herců či skupin.
Obraz můžete zakoupit v levnější tištěné variantě jako reprodukci originálu v různých velikostech a formátech, které máme v nabídce a nebo jako ručně domalovaný originál. Podkladem portrétu je životopis zpěváka, který je předtištěn na plátně. 


1 850,00 Kč

Historie ceny     Historie ceny

Nejnižší cena za posledních 90 dní byla 1 850,00 Kč

nejsme plátci DPH Vyrobíme do 10 pracovních dní

Velikost obrazu
  • 30 x 30
  • 40 x 40
  • 50 x 50
  • 45 x 60
  • 50 x 70
  • Původní malovaný ORIGINÁL

Nevíte, jaký typ varianty zvolit? Více informací v popisku.

Vyrobíme do 10 pracovních dní

 

Jestliže máte rádi umění a hledáte moderní obrazy a dekorace na zeď do své domácnosti, pak jste na správném místě! Nabízíme kvalitní reprodukce obrazů na plátně, vhodné do všech místnosti. Zútulněte si domov, krásnými kousky. Reprodukce obrazu bude dokonalým zpestřením vašeho obývacího pokoje, ložnice, kanceláře nebo chodby. Tato stylová dekorace oživí i ten nejnudnější kout vašeho domu. U čtvercových formátů pak počítejte s ořezem motivu, ale vždy tak, aby na obrazu nechybělo nic důležitého.

Orientace
Na výšku
Materiál
Polyesterové plátno - DEKORAČNÍ
REP023

DOPRAVA 

je zajišťována přepravními společnostmi za ceny uvedené v průběhu objednávky v sekci volby přepravy a způsobu platby.

  • U objednávek nad hodnotu 990 Kč na výdejní místo, ale také na adresu je doprava zdarma.

Ceny dopravy se mohou lišit v rámci akcí, kdy zpravidla je doprava zvýhodněna, případně zcela zdarma.

ZÁSILKOVNA - výdejní boxy, pobočky Zásilkovny

DPD PICKUP - zvýhodněná přeprava zásilek na výdejní místa DPD PICKUP

DPD HOME - přeprava zásilek na adresu dle objednávky zákazníka

Při Volbě dopravy a platby si vyberete z dostupných přepravců pro daný produkt. Možnosti volby přepravce jsou vždy umožněny podle přepravních podmínek daného přepravce dle váhy a rozměru výsledného balíku. V případě, že bude potřeba ze strany provozovatele e-shopu přepravce upravit dle aktuálních možností a podmínek daného přepravce, které se v čase mění, bude automaticky upraveno ze strany provozovatele e-shopu bez nutnosti schválení změny zákazníkem proto, aby mohly být dodrženy termíny na dodání zásilek.

PLATBA

platba v našem e-shopu je umožněna výhradně:

  • bankovním převodem na účet provozovatele e-shopu vedeného u Raiffeisenbank a.s. č.ú.: 4889852002/5500 s variabilním symbolem (dále jen VS), který je shodný s číslem objednávky a je vždy součástí informací k provedení platby. Jestli že nebude VS v platbě uveden, nedojde k automatickému spárování platby a tím pádem nedojde k zahájení výroby. Ze strany provozovatele e-shopu bude zákazník informován po uplynutí několika dnů o tom ,že platba není připsána a v takovémto případě je nezbytné nás kontaktovat nejlépe emailem a doložit provedení platby, na základě kterého bude platba spárována ručně s objednávkou a teprve poté bude zahájena výroba produktů.
  • Online platby pro nás zajišťuje platební brána Comgate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a. s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Další informace a kontakty na www.comgate.cz.

Jiné způsoby platby nejsou umožněny.

Žádné recenze nebyly napsány, buďte první

Buďte v obraze a tiskněte fotoprodukty u nás…

_

Fotoprodukty

na míru

Doprava zdarma

nad 2 000 Kč

Rádi pomůžeme

s výběrem

Nejmodernější

technologie tisku

Věrnostní

program

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.