Bavlněná rouška balení 1 ks - bílá

Bavlněná rouška balení 1 ks - bílá

35,00 Kč

Důležité informace

  • Bavlněná rouška s úvazem - 240 g/m2 1 ks
  • kvalitní provedení, možnost vyvařovat
  • Rozměry: cca 20x20 cm 
  • šňůrky na zavazování
  • UPOZORNĚNÍ: Tyto roušky vás neochrání před nákazou korona viru, ale sníží pravděpodobnost rozšiřování tohoto viru mezi námi navzájem. 
SKLADEM

Vyberte varianty pro přepočet ceny
Počet

Minimální množství pro objednání tohoto produktu je 5.

 

 

 

Roušky jsou vyrobeny z bavlněného materiálu. Díky uchycení pomocí úvazům drží velmi dobře. Roušky je možné vyvařit a díky tomu dlouhodobě používat.

Sterilizace

 1. Nejjednodušším způsobem, jak roušku sterilizovat, je vyvaření. Nechte vodu s rouškami projít minimálně 5 minut varem a usušte. Roušky lze samozřejmě i prát odděleně v pračce.

 2. Obecně se doporučuje, že virové částice jsou zničeny již při teplotě 60 °C po dobu praní 30 minut, ale raději zvyšte teplotu na 90 °C.

 3. Roušky je pak zapotřebí ještě vyžehlit, ideálně párou. Pokud nemáte parní žehličku, pak alespoň na nejvyšší stupeň po dobu 5 minut.

 4. Nezapomeňte, že by takto vysterilizované roušky měly být uchovány na místě, které předtím vydezinfikujete.

Použití

 1. Před manipulací s rouškami je vhodné mít vždy vydezinfikované ruce a snažit se dotýkat pouze okrajů roušky. Nikdy nesahejte na střed a přední části roušky.

 2. Ústenka by se měla ideálně měnit každou hodinu (alespoň co 4 hodiny), zejména pokud se pohybujete mezi větším množstvím lidí. Vyměnit by se měla i v okamžiku navlhnutí.

Odkaz na zdroj : https://www.smocr.cz/cs/novinky/a/jak-se-starat-o-doma-vyrobenou-rousku

CVRO001

PLATBA

způsob platby je možný bezhotovostně převodem na účet

č. 203975959/5500


vedený u Raiffeisenbank a.s. 
Pro rychlejší zpracování Vaší objednávky nezapomeňte uvést Variabilní symbol, který budete mít v kopii Vaší objednávky a informacích k provedení Vaší platby. Vše Vám bude zasláno automaticky po naší kontrole Vaší objednávky. 

Přepravní náklady na jeden balík bez omezení počtu kusů v balíku jednotného tvaru pomocí přepravní služby GEIS - cena 149 Kč včetně DPH

Objednávku v hodnotě nad 1990 Kč včetně DPH pak zasíláme zdarma. 

Objednávku je také možné si vyzvednout osobně zdarma.