Bavlněná rouška balení 10 ks - bílá

Bavlněná rouška balení 10 ks - bílá

350,00 Kč

Důležité informace

  • Bavlněná rouška s úvazem - 240 g/m2 10 ks
  • kvalitní provedení, možnost vyvařovat
  • Rozměry: cca 20x20 cm 
  • šňůrky na zavazování
  • MNOŽSTEVNÍ SLEVA ve větších baleních
  • UPOZORNĚNÍ: Tyto roušky vás neochrání před nákazou korona viru, ale sníží pravděpodobnost rozšiřování tohoto viru mezi námi navzájem. 
SKLADEM

Vyberte varianty pro přepočet ceny
Počet

 

 

 

Roušky jsou vyrobeny z bavlněného materiálu. Díky uchycení pomocí úvazům drží velmi dobře. Roušky je možné vyvařit a díky tomu dlouhodobě používat.

Sterilizace

 1. Nejjednodušším způsobem, jak roušku sterilizovat, je vyvaření. Nechte vodu s rouškami projít minimálně 5 minut varem a usušte. Roušky lze samozřejmě i prát odděleně v pračce.

 2. Obecně se doporučuje, že virové částice jsou zničeny již při teplotě 60 °C po dobu praní 30 minut, ale raději zvyšte teplotu na 90 °C.

 3. Roušky je pak zapotřebí ještě vyžehlit, ideálně párou. Pokud nemáte parní žehličku, pak alespoň na nejvyšší stupeň po dobu 5 minut.

 4. Nezapomeňte, že by takto vysterilizované roušky měly být uchovány na místě, které předtím vydezinfikujete.

Použití

 1. Před manipulací s rouškami je vhodné mít vždy vydezinfikované ruce a snažit se dotýkat pouze okrajů roušky. Nikdy nesahejte na střed a přední části roušky.

 2. Ústenka by se měla ideálně měnit každou hodinu (alespoň co 4 hodiny), zejména pokud se pohybujete mezi větším množstvím lidí. Vyměnit by se měla i v okamžiku navlhnutí.

Odkaz na zdroj : https://www.smocr.cz/cs/novinky/a/jak-se-starat-o-doma-vyrobenou-rousku

010