Naše firma SUBLITEX s.r.o. 

a eshop budvobraze.cz

Jsme specialisté na zakázkovou výrobu fotoobrazů na přání. Z vaší fotografie uděláme mistrovské dílo.

Firma Sublitex vznikla v roce 2011. Primárně šlo o tisk na plátno, fotoobrazy a velkoformátový tisk na textil metodou sublimace. Měsíčně potiskneme až dva kilometry čtvereční obrazů, které pak putují do velkoobchodů jako jsou OBI, Hornbach, Kika, Sconto a další. Dalším našim výrobním artiklem jsou textilní bannery, které nezatěžují životní prostředí díky polyesterové vysokopevnostní tkanině, kterou nám český výrobce vyrábí na přání. Naše velkoplošné bannery jsou kvalitnější a více než o polovinu lehčí než klasické PVC bannery.

Co je ale důležité, naše obrazy z vašich fotografií už zdobí desetitisíce domácností v České republice. E-shop Buďvobraze.cz funguje od roku 2012. O výrobu vašeho fotoplátna se postaráme od A do Z. Dokážeme vám poradit s grafickou úpravou, vybranou fotografií potiskneme formát plátna, jaký si přejete, připravíme rám, na který pak obraz vypneme. A to vše ve skvělé kvalitě a velmi rychle. Tím jsme ale zdaleka neskončili.

Vaší fotografií potiskneme:

  • Fotoobrazy na stěnu nejrůznějších rozměrů
  • Polštářky
  • batůžky
  • hrací podložky pro děti
  • nákupní tašky

Náš tým

Děláme vše pro vaši maximální spokojenost

Rádi byste o výrobě fotoobrazů věděli ještě více? Zajímá vás, kdo všechno za ní stojí a s kým máte tu čest? Sledujte nás na naší FCB stránce - www.facebook.com/budvobraze nebo nás navštivte na naší provozovně v Prostějově.

Náš tisk je na plátně a ne na "CANVAS"

Tiskneme na 100% polyesterové plátno - plátěná vazba a hrubější struktura materiálu dává originální vzhled. Je nutné upozornit, že se jedná o materiál, který ve své podstatě nemůže být lesklý a jednotlivá vlákna plátna jsou ze své podstaty nevhodná pro velmi drobné detaily fotografie hlavně v menších velikostech.  Pokud potřebujete malé obrázky nejvhodnější je tisk na papír a dát do rámečku. zde pak najdete nejmenší detaily, které plátno zobrazit neumí. 

Fotoobraz do každé domácnosti

Hledáte levné a kvalitní řešení, jak si nechat vytvořit obraz z vlastní fotky? Rádi byste dosáhli profesionální kvality tištěné na plátně a vytvořené na míru přesně pro vás? Chcete mít doplněk do vašeho interiéru zcela podle vašich představ? Nebo vám jde o dárek, který zachytí krásné vzpomínky, emoce, a potěší obdarovaného tím, jak bude osobní a jedinečný?

Buďte s námi v obraze

Dokážeme splnit veškeré vaše představy týkající se kvalitních fotoobrazů tištěných na plátno. Nechte si vyrobit fotoobraz velkého formátu a v takové kvalitě, jakou si oblíbili profesionální fotografové. S Buď v obraze je to jednoduché, rychlé a za skvělou cenu. Pro naše věrné klienty máme navíc připravený bonusový systém a řadu slev.

Vašim kvalitním fotografiím dáme zcela nový rozměr!