"DESKOVÁ" HRA pro 2-4 hráče pro děti od 3 let V KOMPLET TEXTILNÍM PROVEDENÍ
UKAŽ MI VÍC

close
Obraz z vlastní fotografie 120x80cm
Obraz z vlastní fotografie 120x80cm
Obraz z vlastní fotografie 120x80cm

Obraz z vlastní fotografie 120x80cm

Vyberte nejlepší fotografie, zvolte rozměr a typ rámování. O zbytek se postaráme my. Tiskneme na kvalitní 100 % polyesterové plátno, na kterém vaše snímky krásně vyniknou.

1 689,00 Kč
nejsme plátci DPH Vyrobíme do 5 pracovních dní

chci skrýt rám, mám světlé pozadí fotky
  • ANO
  • NE
chci zkontrolovat a upravit grafikem
  • ANO
  • NE
Vyrobíme do 10 pracovních dní

 

Na kvalitu tisku se u nás můžete spolehnout. Tisk obrazů provádíme pomocí sublimační technologie na velmi kvalitní plátno ze 100% polyesteru, které pak napínáme na dřevěný rám.

● Kvalitní tisk na 100% polyesterové plátno

● Obraz napnutý na rám z masivního dřeva

● Vhodné zabalení a následná doprava

● Originální dárek a dekorace interiéru


Jak vybrat správnou velikost fotografie?

Vámi vybraná fotografie by měla mít vysoké rozlišení a velikost minimálně 4 MB. N8š systém provede orientační kontrolu a v případě, že je kvalita nedostatečná, pak Vás upozorní.

Kdy zvolit možnost skrýt rám?

Světlé motivy nemají 100% krytí a po napnutí obrazu může být viditelný jeho dřevěný rám přes světlý tisk na plátně. Pokud chcete vytisknout motiv se světlým (bílým) pozadím,  doporučujeme zvolit možnost “Skrýt rám” a my přidáme jednu vrstvu bavlny pod potištěné plátno

Zmizí mi část fotografie na rámu?

okraje, které potřebujeme na zarámování, doplňujeme pomocí speciální funkce našeho grafického programu, který vypočítá plynulé pokračování Vaší fotografie, proto z Vaší fotky neukrojíme ani kousek a vše, co vidíte v návrhu bude na přední straně obrazu. 

Kontrola a úprava grafikem

Jestliže se Vám nepodaří vše úplně ideálně umístit a nejste si úplně jisti, že je vše v pořádku, případně chcete li něco vyretušovat (znamínko, drobné nedokonalosti), pak náš grafik zkontroluje a upraví na základě svých zkušeností a Vašeho popisu v poznámce tak, aby výsledný produkt vypadal dobře. Také se podíváme na kvalitu fotografie, jestli je vše úplně v pořádku a v případě, že je s čímkoliv problém se Vám ozveme. 

Rozměry
120 × 80 cm
Orientace
Na šířku
S vlastní fotografií
ANO
Materiál
100% PES
Poměr stran obrazu
3 : 2
21120080
859420314637

DOPRAVA 

je zajišťována přepravními společnostmi za ceny uvedené v průběhu objednávky v sekci volby přepravy a způsobu platby.

  • U objednávek nad hodnotu 990 Kč na výdejní místo, ale také na adresu je doprava zdarma.

Ceny dopravy se mohou lišit v rámci akcí, kdy zpravidla je doprava zvýhodněna, případně zcela zdarma.

ZÁSILKOVNA

123 Kurýr

Při Volbě dopravy a platby si vyberete z dostupných přepravců pro daný produkt. Možnosti volby přepravce jsou vždy umožněny podle přepravních podmínek daného přepravce dle váhy a rozměru výsledného balíku. V případě, že bude potřeba ze strany provozovatele e-shopu přepravce upravit dle aktuálních možností a podmínek daného přepravce, které se v čase mění, bude automaticky upraveno ze strany provozovatele e-shopu bez nutnosti schválení změny zákazníkem proto, aby mohly být dodrženy termíny na dodání zásilek.

PLATBA

platba v našem e-shopu je umožněna výhradně:

  • bankovním převodem na účet provozovatele e-shopu vedeného u Raiffeisenbank a.s. č.ú.: 4889852002/5500 s variabilním symbolem (dále jen VS), který je shodný s číslem objednávky a je vždy součástí informací k provedení platby. Jestli že nebude VS v platbě uveden, nedojde k automatickému spárování platby a tím pádem nedojde k zahájení výroby. Ze strany provozovatele e-shopu bude zákazník informován po uplynutí několika dnů o tom ,že platba není připsána a v takovémto případě je nezbytné nás kontaktovat nejlépe emailem a doložit provedení platby, na základě kterého bude platba spárována ručně s objednávkou a teprve poté bude zahájena výroba produktů.
  • platební kartou prostřednictvím platební brány GP WEBPAY, kde veškeré kroky probíhají automaticky. Jestliže platba z jakéhokoliv důvodu neproběhne, zákazníkovi je odeslán mail s možností opakování platby, nebo možností provedení platby bankovním převodem.

Jiné způsoby platby nejsou umožněny.

Žádné recenze nebyly napsány, buďte první

Buďte v obraze a tiskněte fotoprodukty u nás…

_

Fotoprodukty

na míru

Doprava zdarma

nad 2 000 Kč

Rádi pomůžeme

s výběrem

Nejmodernější

technologie tisku

Věrnostní

program

Produkt přidán do seznamu přání
Produkt přidán k porovnání.