Dětská hrací stahovací podložka PRINCEZNA 2 150x150 cm - kruh

Dětská hrací stahovací podložka PRINCEZNA 2 150x150 cm - kruh

1 231,00 Kč

- Podložka je dodávána v praktickém částečně nepromokavém batůžku s motivem podložky, který můžete vhodit na rameno, nebo na záda jako batůžek a nebo nést v ruce, díky chytře vymyšlenému uchycení šňůrky. 

- Možnost stažení drobných hraček a tím rychlého úklidu například při nečekané návštěvě nebo deštíku na zahradě, v parku nebo na výletě je velkým plusem našich stahovacích podložek, vhodných do interiéru i exteriéru,.

- Polstrovaná podložka (2cm vysoký vatelín) je velmi příjemná, protože jednak tepelně  izoluje a chrání tak při hraní od chladu ze země, tak je i perfektní pro vyřešení drobných nerovností a tvrdé podlahy. 

Podrobnosti o výrobku níže.


Vyberte varianty pro přepočet ceny
Počet
Vyrobíme do 5 pracovních dní

 

 

 

  • Podložka je vyrobena z pevného materiálu 220g/m2 a vydrží i velmi náročné zacházení. Je možné ji vyprat  bez ztráty kvality materiálu a barevnosti. Je částečně nepromokavá.
  • vnější textil: 100% PES, 220g/m2
  • šňůrka: 100% POP - síla 4 mm
  • výplň: Vatelín ISOTEX 100% PES, EAN 85956009445915, 200 g/m2
  • očko: kov 10 mm
  • Záruka 24 měsíců
  • vhodné pro děti od 3 let
  • možnost praní, šetrného žehlení, nesušit v sušičce - deformuje se výplň výrobku !!!
  • praní na 60 °C, maximální namáhánížehlit maximálně při 110 °Czákaz bělenízákaz chemického čištěnínesušit v bubnové sušičce
  • povolený rozdíl velikosti: +/- 5% (Přirozená srážlivost materiálu)
  • Podložky vyrábíme u nás v šicí dílně od tisku, stříhání, šití, až po zabalení a odeslání k Vám.
  • Současné motivy vybíráme podle dětských přání a představ a tvoříme je přímo jim na míru. Snažíme se ale i o to, aby bylo možné je zakomponovat do Vašich interiérů. Za velkou výhodou našich podložek, považujeme jejich snadnou údržbu, neboť díky jejich částečné nepromokavosti je možné, v případě drobných nehod, je snadno očistit například vlhčeným ubrouskem nebo vlhkou utěrkou.
SUBLITEX
DHSP150K007

Parametry

S vlastní fotografií
NE
S vlastním textem
NE
Barva
růžové
Rozměry
150 × 150
Dětské
ANO
Stahovací
ANO
Materiál
PES
Výška
150 cm
Šířka
150 cm
Snímatelný potah
NE
Zásilkovna.cz

Přepravní náklady na jeden balík bez omezení počtu kusů v balíku jednotného tvaru balíkem zásilkovny  - 69 Kč včetně DPH na pobočku zásilkovny resp.
99 Kč na adresu - Nelze přepravit větší rozměrné zásilky, pro které je vhodné využít službu DPD

Objednávku v hodnotě nad 1990 Kč včetně DPH pak zasíláme zdarma. 

Přepravní náklady na jeden balík bez omezení počtu kusů v balíku jednotného tvaru pomocí přepravní služby DPD - cena 149 Kč včetně DPH

Objednávku v hodnotě nad 1990 Kč včetně DPH pak zasíláme zdarma. 

Objednávku je také možné si vyzvednout osobně zdarma.

PLATBA

způsob platby je možný bezhotovostně platební kartou on-line, nebo převodem na účet (viz níže). Při osobním odběru je možné platit objednávku hotově nebo kartou u nás na prodejně. (možnost je závislá od druhu zboží)

č. 203975959/5500

vedený u Raiffeisenbank a.s. 
Pro rychlejší zpracování Vaší objednávky nezapomeňte uvést Variabilní symbol, který budete mít v kopii Vaší objednávky a informacích k provedení Vaší platby. Vše Vám bude zasláno automaticky po naší kontrole Vaší objednávky.